fbpx
spot_img

A știut ceva? A mizat cu o zi înainte pe două meciuri pauză/final și a dat lovitura! Iată biletul

Un parior a dat o mică lovitură la începutul acestei luni, mizând pe un bilet cu două meciuri de tip pauză/final, la cote exorbitante. Nu e clar dacă a fost informație, știință sau noroc, căci pariorul a jucat o sumă modestă, de numai 3 lei.

Chiar și așa, câștigul a fost bunicel, de 1111 lei. Pariorul a mizat pe 1 pauză/2 final la Central Coast Mariners – Melbourne Victory. Gazdele au condus cu 2-0 la pauză, dar au pierdut în final cu 2-3, unul dintre golurile oaspeților fiind un autogol.

Apoi a jucat 2 pauză/1 final la Adelaida United – Brisbane Roar. A fost o nebunie de meci: 1-3 pauză și 4-3 final cu gol decisiv marcat în minutul 90+7 și trei cartonașe roșii.

Interesant este că pariorul a jucat biletul cu o zi înainte de disputarea meciurilor.